20 maja, 2024

Artmnstudio.pl

Informacje o budownictwie, architekturze i ogrodzie

zegar

Szczęśliwy czas zaklęty w zegarze

Wieczność zaklęta w czasie. Czasami oryginalności wnętrzu nadaje stara rustykalna kanapa, niekiedy jest to monumentalny wiekowy regał lub pradawny dywan. Jednak co gdyby dosłownie potraktować przemijalność rzeczy, które muszą się materializować. Świat żyje w pędzie. Elektroniczne zegarki, smartwatche i telefony odmierzaj czas jakby szybciej i dynamiczniej. Co gdyby czas się zatrzymał? Czas zaklęty w wielkiej drewnianej skrzyni, która postawiona w rogu pokoju powoli odmierza czas bez pędu i pośpiechu. To właśnie takie są zegary stojące marki Demus. Nie tylko piękne i wytrzymałe, ale z zaklętą w sobie duszą. 

Idealne dopełnienie do Twojego salonu!

Szukasz czegoś monumentalnego i wyrazistego co jednak nie przytłoczy wnętrza? Zegar stojący sprawdzi się idealnie i będzie doskonałym wypełnieniem każdego pomieszczenia. Dopasowany do różnorakich styli takich jak niezobowiązujący vintage, prosty skandynawski czy oczywisty klasyczny. W każdym z tych zestawień zegar będzie strzałem w dziesiątkę, który zaskoczy twoją rodziną i znajomych podczas każdej imprezy czy spotkania. Zegar stojący sprawdzi się także nie tylko jako uzupełnienie, ale również jako samodzielny dodatek. Jego elastyczny design dopasowuje się do każdego stylu, dzięki czemu w przestronnym salonie zawsze będzie wyglądał świetnie. 

Różne rodzaje zegarów stojących 

Zegary stojące dostępne są w różnych wariatach kolorystycznych, dzięki czemu będziemy mieć szeroki wybór przy poszukiwaniach tego idealnego. W ofercie znajdują się zegary stojące 3- kurantowe lub 1- kurantowe, a także sprężynowe czy wagowe. Czy taki zegar może nadać wnętrzu świeżości? Paradoksalnie jak najbardziej, gdyż jest to coś wyszukanego i niespotykanego. Coś czego nie znajdziemy w wielu domach chociaż naprawdę warto wyposażyć się w tego rodzaju dodatek. Zegary stojące nie przytłaczają swoją wielkością wręcz przeciwnie idealnie dopasowują się do wnętrza nie tworząc uczucia przepychu, ale spójnej harmonii. Zegary stojące mają duszę, która uwalnia się w upływem szczęśliwych lat.

Niepowtarzalny klimat zamknięty w drewnianej skrzyni

Bicie zegara zawsze kojarzy się z czymś ważnym. Wyobraźmy sobie, że tą monumentalność od teraz będziemy mieć w swoim własnym salonie. Dzięki zegarom stojącym stworzymy niepowtarzalny klimat w swoim domu dając mu drugie życie. W tak niepowtarzalną atmosferę naprawdę warto zainwestować. Kiedy zaopatrzymy się w taki zegar będzie się nam wydawać, że czas płynie wolniej, lepiej, a szczęśliwe chwilę ciągną się dla nas w nieskończoność.