20 maja, 2024

Artmnstudio.pl

Informacje o budownictwie, architekturze i ogrodzie

Szafki łazienkowe

Szafki łazienkowe – idealny pomysł na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni

Zagospodarowanie przestrzeni w łazience nie jest wcale trudne. Najważniejsze są oczywiście szafki. To obowiązkowy must have każdej łazienki, i to bez względu na jej wielkość. Takie wyposażenie pozwoli na zachowanie porządku i komfortowe wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych. W nich znajdą miejsce wszystkie akcesoria łazienkowe, a pomieszczenie stanie się estetyczne i funkcjonalne. Jakie szafki łazienkowe wybrać, aby praktycznie zagospodarować przestrzeń? Jak zaaranżować pokój kąpielowy, aby był schludny i estetyczny?

Jakie szafki wybrać do łazienki?

Rynek oferuje szeroki wybór szafek w rozmaitych modelach i konfiguracjach. Dzięki temu można idealnie zagospodarować każdą łazienkę bez względu na jej metraż. Do niedużych przestrzeni, gdzie liczy się każdy centymetr miejsca, świetnie się sprawdzi szafka łazienkowa wisząca. To bardzo dobry wybór do małych mieszkań. Nie zajmuje miejsca na podłodze, dzięki czemu w żaden sposób nie ogranicza przestrzeni.

Do aranżacji większych łazienek doskonale nada się mebel, który można postawić na podłodze. Szafka łazienkowa stojąca może spełniać różne zadania. Umieszczona pod umywalką jest bardzo praktycznym elementem wyposażenia, w którym można przechowywać ręczniki, kosmetyki czy detergenty. Szafka stojąca może być umieszczona w dowolnym miejscu w łazience. To niezwykle funkcjonalny mebel, który oferuje sporo możliwości. Oprócz pojemnych półek wewnątrz szafki można wykorzystać także jej blat, np. do celów dekoracyjnych.

Jakie jeszcze meble możesz wykorzystać do aranżacji łazienki?

W łazience doskonale się sprawdzi słupek łazienkowy. To element wyposażenia, który można powiesić nad pralkę. Wyposażony w szufladę i półki pozwala na komfortowe przechowywanie proszków i płynów do prania, środków czystości czy innych akcesoriów. Dobrym wyborem są także słupki łazienkowe stojące. Można je idealnie skonfigurować z szafkami stojącymi i wiszącymi. Zestawienie takiego kompletu mebli jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Całość prezentuje się stylowo i elegancko, a przestrzeń urządzona jest funkcjonalnie.

Gdzie kupić dobrej klasy meble łazienkowe?

Szafki łazienkowe i słupki powinny wyróżniać pierwszorzędną jakością. Meble muszą być przystosowane do wilgotnych warunków, jakie panują w łazience. Ważne są także praktyczne rozwiązania konstrukcyjne i designerski wygląd. Wszystkie te cechy posiadają szafki i słupki łazienkowe z oferty sklepu AKORD.

Sklep oferuje modele uniwersalne, do których dołączono zawieszki regulowane do podwieszania i stopki do postawienia na podłodze. Meble są eleganckie, solidnie wykonane i funkcjonalne. To najlepszy wybór na zagospodarowanie przestrzeni.